0530 941 45 05 - Sefa ARICAN

ACİL ÇİLİNGİR

Sear Anahtar

sear-tabela

Uzun süredir sektöründe hizmet veren firmamız; öncelikle müşteri memnuniyetini esas alarak bir çalışma anlayışı ilişkisi içerisinde hareket etmektedir. Hizmet ve kaliteli ve uygun şartları sunan firmamızda yer alan tüm ürünler siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve zamanında ulaşacak bir şekilde temin edilmektedir.

Her türlü anahtar kilit, çipli oto anahtarı, kesim oto anahtarı, elektronik anahtar gibi birçok anahtar türlerini kaliteli ve uygun şartlarda sunmaktayız. Ayrıca anahtar tamiri ve anahtar kesimi ve koda göre yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Geçmişimizden gelen tecrübemizden aldığımız güç ile ileriye dönük bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti potansiyeliyle hareket eden; istikrarlı, saygın, güvenilir ve güçlü bir kurum haline gelmek suretiyle firmalar arasında aranılan bir firma olmayı amaçlayarak bugüne dek hareket ettik. Zengin kalite ve ustalaşmış elemanlarımızın sayesinde birçok hizmet içerisinde güvenirliğini taşıyoruz. Çilingir hizmeti güvenli bir hizmet anlayışı ile hareket edilmesi gereken bir sektördür; her türlü sorununuzda bir telefonunuzla sizlere ulaşmayı amaç edinerek kısa süre içerisinde sorununuzu çözerek sizleri zorda bırakmadan memnun etmek tek hedefimiz!

SEAR elektronik anahtar firması olarak sizlere her daim yenilenerek ve daima en iyi kaliteyi sunarak hareket etmeyi bir borç biliyoruz. Kalite, güvence ve garanti çerçevesi içerisinde her geçen gün daha iyi hizmet politikası ile hareket ederek sizlere 7/24 kesintisiz çilingir ve diğer hizmetlerimizi sunuyoruz; sadece bizlere ulaşmanız için bir telefon etmeniz yeterlidir.
Tecrübemiz yolumuzu aydınlatan hizmet anlayışımız olarak sizlere rehber olmak üzere daima en iyiyi sunmayı gözetmektedir. www.rizeanahtarci.com adresimizden gece gündüz fark etmeden bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden seri ve hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

‘’Başarının anahtarı disiplinli ve planlı bir çalışmakla ortaya çıkar’’ ilkesini baz alarak düzenli bir çalışma sistemi ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden firmamızın uzun yıllar boyunca hizmetinizde olmasını ve daima sizlere en yeni ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflediğini çalışmalarımızla ve verdiğimiz sözlerle kanıtlıyoruz.

Back to Top