Rize Elektronik Anahtar

elektronik-kucukÖzellikle otomobillerde kullanılan elektronik anahtarlar; bir otomobil için oldukça önem taşıyan bir parçasıdır. Çünkü otomobilin çalışmasını sağlayan tek sistem olan elektronik anahtarlar kırılması ya da kaybolması halinde büyük bir sorun oluşturacaktır. Elektronik anahtarlar genelde immobilizer çipli olarak imal edilmiş anahtarlardır; hırsızlara karşı son sistem olarak yeni model otomobillerde yer alan elektronik anahtarlar özellikle çip içermesi nedeniyle dikkatli bir şekilde sisteme uygun olarak yenilenmesi ya da tamir edilmesi gerekir. Kaybolmaya da kırılma gibi bazı sorunlar oluşması dahilinde elektronik oto anahtarlarınızı sağlıklı bir şekilde güvenli ve garantili olarak size sunacak firmalara itibar etmeniz; özellikle aracınızın sorun oluşturmaması açısından önem taşımaktadır. Anahtarı değiştirdiğiniz zaman kontakta sorun yaratmayacak ve çalışma anında anahtar da hiçbir şekilde takılma olmayacak şekilde uygulanması gerekmektedir. Elektronik anahtarlar uzmanlık ve bilgi isteyen bir sistemi içeren anahtar grubu içerisinde yer alır.

Elektronik anahtar ihtiyacınız olduğu takdirde gece gündüz fark etmeden 7/24 saat arayabileceğiniz ve yardım isteyebileceğiniz bir servis hizmeti ile sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. SEAR Elektronik anahtar artık güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz elektronik anahtarı sizlere her koşulda temin etmektedir www.rizeanahtarci.com adresimizden bizlere ulaşarak ya da 0530 941 45 05 telefondan bizi arayarak herhangi bir ihtiyaç dâhilinde yardım isteyebilir ya da oluşan sorun için bilgi alabilirsiniz. İşyeri adresimiz ise şöyledir; yeni orta cami altı Hal Sokak No 3 J RİZE.

Elektronik anahtar yani immobilizer çipli anahtar elinizde kalmış olan anahtarın kopyası şeklinde çıkarılabilir ya da anahtar kaybolması halinde sıfırdan anahtar yapımı yapılır. Yolda kalma derdiniz olmadan seri bir şekilde elektronik anahtarınızın hazır edilmesi firmamız tarafından uygun koşullarda ve seri olarak yapılmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından; çilingir ve anahtar hizmeti, yüksek güvenlikli araç açma, lazer kesim oto anahtarı, Koda göre anahtar kesimi, kartlı oto anahtar tamiri, oto anahtarı boş kap değişimi, dış Koda göre anahtar kesimi, garaj kumandası çoğaltma gibi birçok hizmet firmamızda yapılmaktadır. Her türlü çilingir işlerinizi ve elektronik anahtar için gerekli hizmet için buradayız.