Rize İmmobilizer Anahtar

immobilizer-kucukİmmobilizer çipli oto anahtarı özellikle son dönemlerde birçok model arabada kullanılan anahtar çeşididir. Güvenlik açısından iyi bir sistem oluşturulmasını sağlamak üzere tüm yeni model araçlarda bu sistem kullanılması sağlanmıştır. İmmobilizer Sistemi’ni kullanan otomobillerde kontak ve anahtar özeldir. Kaputun alt kısmına gizlenmiş olan bölge içerisinde ana ünite bulunur ve anahtar uyumsuzluğunda motor yakıt gönderilmesi ve ateşleme sistemi bujilerin tetiklenmesi elektrik olarak engellenir. Yani artık düz kontak yaparak araba çalıştırmak mümkün değildir. Sistemde özel bir çip barındıran anahtar kontağa takıldığı zaman onun yüzünden bir elektrik sinyali gönderilmesi suretiyle manyetik alan oluşturur bu manyetik alanda anahtar çipi kendisine Entegre bobin vasıtasıyla şarj edilerek üzerindeki şifre kodu radyo frekansı ile ana ünitenin okuyucu alıcısına gönderilir; alıcı kodunu doğru olması durumunda motorun çalışmasına izin vererek marş motoru disbiritör ve yakıt pompası tetiklenir yani anahtarı kontağa takıldıktan sonra çalışma gerçekleşir bu anahtarları en önemli özelliğidir.

Ancak bir açıdan anahtarlarının kaybolması ya da bozulması gibi bir ihtimal söz konusu olduğunda zor bulunan ve yenilenmesi zor olan bir anahtar çeşididir. Artık bu konuda sıkıntı çekmeyeceksiniz; çünkü www.rizeanahtarci.com adresimizden immobilizer çipli oto anahtarı temin edebilmeniz oldukça kolaydır. Firmamız immobilize oto anahtarı tamir ya da yenilenmesi için gerekli olan tüm kaliteli hizmeti ve servisi size sunmaktadır. Ayrıca otomobilinizde meydana gelen herhangi bir çipli anahtarın sorun yarattığı durumlarda tarafımızca 7/24 hizmetle sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamızı 0539 41 45 05 numaralı hattımızdan arayarak immobilizer oto anahtarı ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunda bilgi alabilir ve gerektiğinde yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden de bize ulaşmanız mümkün olacaktır. Rize’de ikamet ediyorsanız işyeri adresimize gelerek de immoblizer çipli oto anahtarı ile ilgili sorununuzla bize başvurabilirsiniz. İş adresimiz yeni orta cami altı Hal Sokak No 3 J Rize

immobilizer çipli oto anahtarı özellikle sistemsel bir mekanik içermesi açısından dikkatli bir şekilde yenilenmeli ya da tamir edilmelidir; o yüzden uzman ellerde kaliteli ve garantili bir hizmetle sizlere yardımcı oluyoruz.